
Складаний масажний стіл Activeshop
- В наявності
- Код: 14778596976
25 180 ₴
+380 (66) 352-99-03
- +380 (68) 993-09-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкладний масажний стіл KOMFORT - це функціональне поєднання дерев'яного каркаса з легкими алюмінієвими ніжками. Лежак виготовлений з товстої губки, обтягнутої якісною екошкірою. Перевагою масажних столів КОМФОРТ є можливість регулювання столу по висоті та можливість швидкого його складання. Ручка і сумка для перенесення забезпечують комфорт, особливо для людей, чия робота проходить не тільки в офісах, але і з пацієнтами. - Регульований підголівник - Відкриття обличчя - Бічні підлокітники - Регулювання висоти - Сумка для транспортування - Вага нетто 11,2 кг,
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Komfort |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2130 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 550 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 25 180 ₴



