Продавець K o s m e t i 4 k a розвиває свій бізнес на Prom.ua 2 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
129 відгуків
promo_banner
K o s m e t i 4 k a
+380 (63) 101-96-03
+380 (68) 993-09-01
Додати відгук

Живильний крем для особи

Живильний крем для особи

Живильний крем для особи

З юності нас вчили, що в програмі догляду за шкірою головне — її правильне харчування. Чому це так важливо і які інгредієнти відрізняють живильний крем для обличчя від іншої косметики? Розбираємося разом.

Живильний крем для особи

Що таке живлення шкіри

Піклуватися про шкіру — значить, стежити за її харчуванням і питним режимом. В її раціоні завжди повинні бути присутніми:

  • •вітаміни;
  • •мінерали;
  • •антиоксиданти.

Правильна система живлення шкіри враховує сезонність та щоденний режим. В залежності від пори року і часу доби ми намагаємося забезпечити її всім необхідним. Все це корисно і перспективно — шкіра в боргу не залишиться.

Але коли ми говоримо про харчування шкіри в більш вузькому сенсі, то маємо на увазі не просто набір корисних елементів і «здоровий стіл». Мова йде про конкретний і справді «ситний» інгредієнті, на якому будуються рецептури всіх поживних кремів, — про жирах.

Всі поживні креми відрізняються високим вмістом жирів і жиророзчинних компонентів. Як правило, це рослинні масла і жирні кислоти. Вітаміни, амінокислоти, антиоксиданти у складі покликані доповнити або підсилити дію головного інгредієнта. Безпосередньо до харчування шкіри вони мають лише непряме відношення.

Основна мета всіх поживних кремів — заповнити дефіцит власних жирів шкіри — ліпідів, з яких будується її захисна мантія.

Такі ліпіди, як цераміди, холестерин і жирні кислоти, які є основними структурними компонентами шкіри. Ліпіди необхідні для її здоров'я: повноцінної роботи системи клітинних сигналів, захисної функції і природного відновлення».

Наслідки нестачі власних ліпідів у шкірі можуть бути вельми плачевними.

  1. 1) Схильність до негативного впливу зовнішніх факторів. Легкий захисний бар'єр неминуче підвищує залежність стану шкіри від факторів навколишнього середовища.
  2. 2) Уповільнене відлущування кератиноцитів. Це викликає неоднорідність текстури і сухість. Дійсно, шорстка поверхня і лущення властиві пересушеною шкіри. Причина все та ж — брак ліпідів
  3. 3) Порушення цілісності епідермального бар'єру. Цілісність необхідна для постійного самовідновлення шкіри. Як тільки шкіра перестає тримати оборону, в клітинах змінюється перебіг усіх життєво важливих процесів, включаючи регенерацію.
  4. 4) Зниження рівня зволоженості шкіри. Ліпідний шар утримує вологу в шкірі. Без якісної однорідної жирової плівки вода починає випаровуватися.
  5. 5) Передчасне старіння. Зниження тургору, зменшення щільності і еластичності шкіри, тьмяний і нерівномірний тон — ці ознаки старіння також є наслідком ліпідної недостатності, прогресуючій з віком.

Які проблеми вирішує

Живильний крем відновлює захисний бар'єр шкіри © iStock

Крем, націлений на посилене харчування, покликаний у першу чергу відновити ліпідну мантію шкіри. Вирішуючи цю задачу, він позбавляє шкіру від ряду серйозних проблем, що виникли внаслідок «ліпідного голоду».

  • Сухості. Для сухої шкіри характерна нестача власних ліпідів. Саме тому вона і втрачає вологу. Значить, їй корисна дієта з високим вмістом жирів.
  • Зневоднення. З цією проблемою може зіткнутися шкіра будь-якого типу, навіть жирна, яка за своєю природою не відчуває нестачі в ліпідах. Однак стреси, екстремальні температури і інші негативні фактори можуть пошкодити гідроліпідну плівку, і її доведеться відновлювати.
  • Підвищеної чутливості. Реактивність шкіри часто обумовлена порушенням цілісності ліпідного бар'єру. В результаті шкіра стає вразливою для потенційних подразників.
  • Ознак старіння. Вікова шкіра любить живильні креми за їх здатність повертати їй все, чим гарна молодість: високий рівень зволоженості, еластичність, гладкість і сяйво.

Як вибрати живильний крем

Який живильний крем для обличчя краще — вирішувати вашій шкірі. Іншими словами, його варто вибирати виходячи з її потреб, а не за якимось умоглядним причин. Ще недавно живильні креми відрізнялися густий насиченою текстурою. Але сьогодні підвищена жирність — необов'язкова умова. Сучасні технології дозволяють включати масла і ліпіди в полегшені формули.

Вибираючи живильний крем, орієнтуйтеся на власні відчуття © iStock

Роблячи вибір у магазині, пам'ятайте, що живильний крем повинен бути різним для різного часу доби і різних сезонів.

Живильні креми і бальзами

Підходять для сухої і дуже сухої чутливої шкіри. Актуальні взимку і восени, захищають від вітру і холоду. Можуть застосовуватися в якості нічного догляду для відновлення і якісного відпочинку нормальної шкіри. Підходять для масажу.

Поживні емульсії і легкі флюїди

Більш універсальні, ці засоби живлять і захищають нормальну, реактивну, змішану і жирну зневоднену шкіру. Ідеальні для теплої пори року. Можуть застосовуватися в якості денного крему для обличчя або нічного — в залежності від типу шкіри.

Склад живильного крему

Ключові позиції в складі поживних кремів займають масла та їх похідні, вони допомагають відновлювати захисні властивості шкіри. У тандемі з жирами завжди виступають зволожуючі компоненти — вони займають друге за значимістю місце в списку інгредієнтів. Дефіцит ліпідів автоматично призводить до сухості і зневоднення.

До складу живильних кремів входять не тільки ліпіди, але і зволожуючі компоненти, гидрофиксаторы.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner