
Boston Simplus рідина для твердих лінз 120 мл
- В наявності
- Код: 12142284142
645 ₴
- +380 (68) 993-09-01
Рідина для догляду за твердими газопроникними матеріалами. Видаляє білкові відкладення, очищає, дезінфікує, доглядає, захищає, ополіскує та зволожує.
Склад:
Стерильний забуферений водний розчин, що містить полоксамін, гідроксіалкілфосфонат, борну кислоту, борат натрію, хлорид натрію, гідроксипропілметилцелюлозу, глюкам та консерванти.
Опис товару:
Boston Simplus Multi-Action Solution Універсальна рідина для догляду за жорсткими газопроникними (RGP) лінзами від Bausch & Lomb. Має зволожуючий і очищаючий засіб, який не викликає стирання. Рідину Boston Simplus не можна використовувати з м’якими контактними лінзами
Оптоарт є авторизованим продавцем продукції Alcon (раніше CibaVision), Johnson&Johnson та Bausch&Lomb. Ми знаємо, наскільки важлива якість цього продукту, тому ми гарантуємо його 100% оригінальне походження. Ви можете домовитися з нами про огляд очей, включно з першою приміркою контактних лінз. Запрошуємо Вас отримати замовлення в нашому салоні оптики після оплати замовлення.
Контактні лінзи та розчини для догляду за ними належать до медичних виробів класу IIa та IIb і схвалені для неаптечної торгівлі відповідно до Закону про медичні прилади від 20 квітня 2004 року, Законодавчий журнал 04.93.896. Користувач, який купує лінзи, підтверджує, що він або вона проходила офтальмологічне обстеження в області підбору контактних лінз, параметри і тип лінз, наведені в замовленні, були рекомендовані спеціалістом. Ми не несемо відповідальності за неправильне підгонку лінз або їх використання невідповідно до інструкцій. Використання контактних лінз без консультації з фахівцем може призвести до порушення зору або пошкодження зору.
Основні | |
---|---|
Тип засобу | Розчин |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
Об`єм | 120 мл |
- Ціна: 645 ₴