
Складаний масажний стіл Habys Aero 70x165
- В наявності
- Код: 8316059713
38 750 ₴
+380 (66) 352-99-03
- +380 (68) 993-09-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технические данные:
Длина стола без и с подголовником: 165 см/195 см.
Ширина стола: 70 см
Регулируемая высота стола: от 53 см до 82 см через каждые 3,2 см (10 позиций)
Размеры в сложенном виде: 82х70х13,5 см
Вес стола (без аксессуаров) +/- 5%: 11 кг
Вес выбранных опций и аксессуаров: 0,3 кг – полка для рук Simply, 0,7 кг – каркас подголовника, 0,3 кг – подушка для подголовника
Динамическая сила*: 350 кг
Статическая прочность**: 1400 кг
Конструкция стола: алюминий
Длина стола без и с подголовником: 165 см/195 см.
Ширина стола: 70 см
Регулируемая высота стола: от 53 см до 82 см через каждые 3,2 см (10 позиций)
Размеры в сложенном виде: 82х70х13,5 см
Вес стола (без аксессуаров) +/- 5%: 11 кг
Вес выбранных опций и аксессуаров: 0,3 кг – полка для рук Simply, 0,7 кг – каркас подголовника, 0,3 кг – подушка для подголовника
Динамическая сила*: 350 кг
Статическая прочность**: 1400 кг
Конструкция стола: алюминий
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Синій |
| Виробник | Ergo |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2130 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 550 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 38 750 ₴

