
Масажний стіл Bodyfit 599
- В наявності
- Код: 17574834048
5 250 ₴
- +380 (68) 993-09-01
Масажні столи – ідеальне рішення для тих, хто працює поза межами медичного кабінету, наприклад, вдома або в офісі клієнта. Їх легка, стабільна, але функціональна конструкція полегшує роботу фізіотерапевта або масажиста. Портативний стіл ідеально підходить для спортивних змагань, особливо для тих, хто схильний до травм.
Високоякісна екошкіра, стійка до масел та води.
Робоче навантаження: 250 кг/900 кг
Регульована висота 66-87 см
Надзвичайно м'яка екошкіра, наповнена товстим пінополіуретаном (50 мм), забезпечує максимальний комфорт.
2 бічні підлокітники - додайте кілька додаткових см до ширини столу.
Зручна сумка для перенесення - щоб ви могли безпечно транспортувати стіл.
Передній підлокітник – забезпечує кращий доступ до рук, даючи їм відпочити.
Після складання всі аксесуари поміщаються всередину столу.
У складеному вигляді стіл поміщається в сумку для перенесення
ідеально підходить для салонів краси та особистого використання
нове, надзвичайно міцне масажне ліжко
професійно та надзвичайно комфортно
вага ліжка - 12,0 кг
вага ліжка з аксесуарами - 13,3 кг
Передній підлокітник
Регульований підголівник
Отвір для обличчя
Бічні підлокітники
8-ступінчасте регулювання висоти
Стабільна, посилена конструкція
РОЗМІРИ СКЛАДЕНОГО :
загальна довжина столу: 186,0 см
загальна довжина столу з підголівником: 212,0 см
ширина стільниці: 60,0 см
загальна ширина з підлокітниками: 82,0 см
довжина підлокітника: 36,0 см
регульована висота: 66,0 – 87,0 см
довжина піднятої панелі: 61,0 см
регульована підйомна панель: 10 кроків
РОЗМІРИ СКЛАДЕНОГО СТОЛУ :
довжина: 93,0 см
ширина: 16,0 см
висота: 60,0 см
ВАГА ЛІЖКА:
вага без аксесуарів: 12,0 кг
вага з аксесуарами: 13,3 кг
вага з аксесуарами та сумкою: 14,0 кг
УПАКОВКА:
розміри упаковки: 95 см x 64 см x 18 см
вага з упаковкою: 15,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1860 мм |
| Ширина столу | 610 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 820 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 5 250 ₴



