
Масажний стіл Bodyfit 4083
- В наявності
- Код: 17891732914
5 150 ₴
- +380 (68) 993-09-01
Масажні столи – ідеальне рішення для тих, хто працює поза межами медичного кабінету, наприклад, вдома або в офісі клієнта. Їх легка, стабільна, але функціональна конструкція полегшує роботу фізіотерапевта або масажиста. Портативний стіл ідеально підходить для спортивних змагань, особливо для тих, хто схильний до травм.
Високоякісна екошкіра, стійка до масел та води.
Робоче навантаження: 250 кг/900 кг
Регульована висота 65-87 см
Надзвичайно м'яка екошкіра, наповнена товстим пінополіуретаном (50 мм), забезпечує максимальний комфорт.
2 бічні підлокітники - додайте кілька додаткових см до ширини столу.
Зручна сумка для перенесення - щоб ви могли безпечно транспортувати стіл.
Передній підлокітник – забезпечує кращий доступ до рук, даючи їм відпочити.
Після складання всі аксесуари поміщаються всередину столу.
У складеному вигляді стіл поміщається в сумку для перенесення
ідеально підходить для салонів краси та для особистого використання
нове, надзвичайно міцне масажне ліжко
професійно та надзвичайно комфортно
вага - 10,5 кг
вага з аксесуарами - 11,5 кг!
Кількість сегментів 2
Передній підлокітник
Регульований підголівник
Бічні підлокітники
Кишенька для косметики
Вішалка для косметики
8-ступінчасте регулювання висоти
Стабільна, посилена конструкція
РОЗМІРИ СКЛАДЕНОЇ ЛІЖКА:
загальна довжина столу: 186,0 см
загальна довжина столу з підголівником: 212,0 см
ширина стільниці: 60,0 см
загальна ширина з підлокітниками: 82,0 см
довжина підлокітника: 36,0 см
регульована висота: 65,0 – 87,0 см
регулювання висоти: 8 рівнів
РОЗМІРИ СКЛАДЕНОГО Стола :
довжина: 93,0 см
ширина: 16,0 см
висота: 60,0 см
ВАГА :
вага без аксесуарів: 10,5 кг
вага з аксесуарами: 11,5 кг
вага з аксесуарами та сумкою: 12,3 кг
УПАКОВКА:
вага з упаковкою: 13,7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Матеріал конструкції столу | Алюміній |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1860 мм |
| Ширина столу | 610 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 610 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 820 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Висота | 700 мм |
- Ціна: 5 150 ₴




